Dobrodosli na gaming forum - WEBZABAVA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovaj forum je moja prezentacija za maturski rad iz informatike by Dragutin Vojvodić . mentor Prof.Vesna Nikitović
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Quake Live Info

Ići dole 
AutorPoruka
Dragutin Vojvodic
Admin
Dragutin Vojvodic


Broj poruka : 13
Datum upisa : 12.07.2008

Quake Live Info Empty
PočaljiNaslov: Quake Live Info   Quake Live Info Icon_minitimeSre Maj 25, 2011 6:20 pm

Elem, ko je fan bio i ostao Quake 3, moze ga igrati i preko neta, s tim sto se razlikuje po tome sto QuakeLive se igra iz internet browsera.

QuakeLive se moze igrati samo u Internet Exploreru i Firefoxu.

Sve sto treba da uradite je da odete na www.quakelive.com, registrujete svoj nalog, a zatim skinete plugin (videcete opciju na sredini ekrana za skidanje), sajt ce sam poskidati sve update i sve sto vam treba da biste se igral.

Kad registrujete svoj nalog, potrebno je da odigrate tutorijal (korak 2) u kom treba da skupite 15 fragova (za one koji su ranije cepali Q3 ovo je posao od 5 minuta max). Kad to odradite, odradite i korak 3 i spremnite se za igranje.

Resized to 40% (was 1280 x 800) - Click image to enlargePosted Image


Resized to 79% (was 640 x 400) - Click image to enlargePosted Image


Resized to 72% (was 700 x 579) - Click image to enlargePosted Image


Resized to 72% (was 700 x 526) - Click image to enlargePosted Image


------------------------------------------------------------------------------------

Svako ko napravi svoj nalog, a planira da igra, slobodno nek ostavi ovde nickname profila.

Moj nick: kreator_ (since sept. 2009)

------------------------------------------------------------------------------------

Ova tema moze biti i neka vrsta "pricajte" teme, te cemo ovde diskutovati o svemu vezanom za QL.

Eto recimo, bas danas sam odigrao jednu partiju, uletim na neki TDM (team deathmatch), a likovi, ne zna se ko je bolji od koga... Uspeo sam da uzmem jedan frag, uzas kako su igraci imali pokretljivost, osecaj u prostoru (mislim da sam ja pravio najprostije rocket-jumpove na mapi, ovi su bukvalno leteli po mapi). Jedan do dvojica su old-schooleri garant, jes da sam ja igrao Q3 ranijih godina, ali opet ovi kako igraju, sabijaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://vrbaslanwar.forumotion.com
 
Quake Live Info
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DotA Allstars - Quick Info
» League of Legends - Quick Info

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli na gaming forum - WEBZABAVA  :: WZG-HQ MMO and Games :: Quake / Quake Live-
Skoči na: